ایام رمضان

وکتور ایام ماه مبارک رمضان ، با المان چراغ های اسلامی طراحی شده است و با تایپو گرافی زمان افطار طراحی شده است. این وکتور برای رستوران ها و یا مراکز خیریه که افتاری میدهند کاربردی است. وکتور زمان افطار لایه باز بوده و برای شما کاربران عزیز سایت پکتور pector.ir رایگان است.

۱۰۰۰ تومان

افزودن به سبد

ماه مبارک رمضان

وکتور ماه مبارک رمضان ، با المان مربع هشت پر اسلامی طراحی شده است و در مرکز ان با تایپوگرافی رمضان کریم مزین شده است. این وکتور لایه باز برای شما کاربران عزیز سایت پکتور pector.ir رایگان در اختیار است.

رایگان

وکتور رمضان کریم

وکتور رمضان کریم همراه با چراغ فانوسی که نشانه روشنی راه است در این ماه پر برکت برای شما طراحی شده همراه با تایپوگرافی رمضان کریم که این وکتور لایه باز برای شما کاربران عزیز رایگان در اختیار شما است.

رایگان

وکتور رمضان کریم

وکتور رمضان کریم د قالبی ایرانی و اسلامی طراحی شده و با نقوش و کاشی کاری ایرانی تزیین شده که تمام اجزای ان قابل دسترس است شما عزیزان از این وکتورها بخوبی میتوانید بهره ببرید و یک طراحی زیبای مناسبتی برای ایم ماه مبارک رمضان داشته باشین.

۲۰۰۰ تومان

افزودن به سبد

پوستر عید نوروز

کارت پستال سال نو مبارک ، پیش طراحی این پوسترها کارایی های خیلی زیادی برای طراحی ها شما عزیزان دارد در این وکتور نوروز مبارک happy nowruz و نماد تخم مرغ های رنگی و نقوش اسلیمی این وکتور دارا است. این وکتور که توسط تیم پکتور pector ریدیزاین شده است با بالاترین کیفیت در اختیار شما عزیزان قرار دادیم.

رایگان

وکتور پوستر نوروز فرخنده باد

کارت پستال سال نو مبارک ، پیش طراحی این پوسترها کارایی های خیلی زیادی برای طراحی ها شما عزیزان دارد در این وکتور نوروز فرخنده باد و نماد تخم مرغ های رنگی و نقوش اسلیمی این وکتور دارا است. این وکتور که توسط تیم پکتور pector ریدیزاین شده است با بالاترین کیفیت در اختیار شما عزیزان قرار دادیم.

۱۰۰۰ تومان

افزودن به سبد