وکتور بانو مینیاتور ایرانی

وکتور بانوی ایرانی برای مناسبت روز مادر طراحی و تولید شده براش شما کاربران عزیز. این وکتور که از نقاشی های مینیارتور بانوان ایرانی ایده گرفته شده است تا سبکی منحصر به فرد برای ایرانین است رو زنده نگه داشته باشیم این بانوی مینیاتور ایرانی با دفی ب دست مشغول نوازیدن ساز است. در این پوستر وکتور ایرانی که برای تبریک نوروز است از خط نستعلیق برای جمله نوروزی استفاده شده است. این وکتور شامل تایپوگرافی شعر هر روزتان پیروز نوروزتان پیروز است. این وکتور کاملا لایه باز است و شما با بالاترین کیفیت میتوانید از ان استفاده کنید. در این فایل فرمت عکس jpg هم با کیفیت بسیار بالا برای شما گذاشته شده است.

۸۵۰۰ تومان

افزودن به سبد

وکتور بانو ایرانی

وکتور بانوی ایرانی برگرفته از زنان ایرانی دوره های قدیم ایران است، این وکتور از نقاشی های دوره شاه عباسی برگرفته شده و به تصویر در امده و حال ما وکتور بانوی ایرانی را طراحی کرده تا شما از ان با بالاترین کیفیت و در هر سایز مورد نیاز خود از آنها بهرمند شوید. مجموعه ما در تلاش است اولین وکتورهای ایرانی را برای فرهنگسازی از اصالت دیرینه ایرانی زنده سازد. از همین رویکرد وکتورهای تاریخی را از نقوشهای ایرانی باز سازی و در اختیار شما میگذارد. در این فایل وکتور زن ایرانی را نشان میدهد که با خلاقیت تیم طراحی پکتور برای کاربردی کردن تصویر کمی در اصل نقش تغییرات ایجاد کرده است. همان گونه که در تصویر وکتور بانوی ایرانی از دوره شاه عباسی نگاه میکنین گلدان از سبزه سفره هفت سین در دست او و در دست دیگر گلی از گلهای بهاری قرار دارد و جام نوشیدنی در طرف دیگر است. و با تایپوگرافی هر روزتان نوروز ، نوروزتان پیروز تزیین شده است. و در پایین پوستر ایرانی از عبارت متبرک قران کریم " یا مقلب القلوب " برای شروع سال تحویل بصورت کتیبه نویسی خطلاطی شده است. این وکتور کاربد های زیادی دارد که شما طراحان عزیز میتوانید از آن بخوبی استفاده کنید. این نقاشی زن مینیاتوری ایرانی است که در خیلی از کتب شعر و فرم های طرح های تاریخی ایران دیده میشود.

۹۵۰۰ تومان

افزودن به سبد

تراکت لایه باز

در همه جای دنیا بعضی از تبلیغات با اینکه سال های زیادی از ابداع آن میگذره ولی هنوز طرفدارهای سرسختی داره و حتی میشه گفت که از همین نو روش تبلیغاتی قدیمی هم خیلی از کسب و کارهاشون جواب گرفتن. تراکت یا به عبارتی فلایر همون تک برگ های کوچک و بزرگ اطلاعاتی هستند که از دسته بلیغات پر طرفدارن، چون خیلی از کسب و کارهای کوچیک مثل مغازه دار های محلی براحتی با هزینه کم خود را به نمایش میگذارند. تراکت ها نه تنها برای مغازه دارها بلکه برای برند ها هم دیده شده که برای فستیوال های خودشون ازیین فلایر های تبلیغاتی به خوبی بهره مند می شوند. در پکتور هم برای شما عزیزان گرافیست تراکتی با فرمت psd که در نرم افزارفوتوشاپ طراحی شده در نظر گرفتیم. این فایل فوتوشاپی کاملا لایه باز بوده و شما به راحتی با تغییر جملات و عکس می توانید خود را در این تراکت معرفی کنید. فایل لایه باز مورد نظر با کیفیت 300dpi است که خیال شما برای چاپ راحت باشد. و ابعاد آن A4 است. این فولدر شامل یک فایل اصلی با فرمت فوتوشاپی و یک فایل عکس با کیفیت بالا است. برای راحتی و سرعت دانلود فایل با فرمت rar فشرده سازی شده است.

رایگان

فلایر-flyer

فلایر طراحی شده در فتوشاپ با دسترسی آزاد به تمام لایه ها برای تبلیغ و تبلیغات مختلف و محصولات مختلف و همچنین طراحی کاتالوگ برای طراحان و فعالان در صنعت طراحی گرافیک و تبلیغات PSD لایه باز و قابل ادیت با مد رنگ CMYK و 300DPI

رایگان

وکتور بانو,islamic Woman vector

وکتور بانوی اسلامی مناسب برای انجام تمامی کارهای گرافیکی، موشن، و طراحی شخصیت.

۳۰۰۰ تومان

افزودن به سبد

وکتور زن ایرانی

وکتور زن ایرانی بر گرفته از نقاشی عالی قاپو اصفهان قابل استفاده در تمامی طراحی ها کاملا لایه باز و قابل ادیت با فرمت EPS

۴۷۰۰ تومان

افزودن به سبد