پوستر عید نوروز

کارت پستال سال نو مبارک ، پیش طراحی این پوسترها کارایی های خیلی زیادی برای طراحی ها شما عزیزان دارد در این وکتور نوروز مبارک happy nowruz و نماد تخم مرغ های رنگی و نقوش اسلیمی این وکتور دارا است. این وکتور که توسط تیم پکتور pector ریدیزاین شده است با بالاترین کیفیت در اختیار شما عزیزان قرار دادیم.

رایگان

وکتور پوستر نوروز فرخنده باد

کارت پستال سال نو مبارک ، پیش طراحی این پوسترها کارایی های خیلی زیادی برای طراحی ها شما عزیزان دارد در این وکتور نوروز فرخنده باد و نماد تخم مرغ های رنگی و نقوش اسلیمی این وکتور دارا است. این وکتور که توسط تیم پکتور pector ریدیزاین شده است با بالاترین کیفیت در اختیار شما عزیزان قرار دادیم.

۱۰۰۰ تومان

افزودن به سبد

کارت پستال نوروز مبارک

کارت پستال سال نو مبارک ، پیش طراحی این پوسترها کارایی های خیلی زیادی برای طراحی ها شما عزیزان دارد در این نمادهای چون سال خوک و شکوفه بهاری و سبزه و تخم مرغ رنگی و تایپ 1398 و نوروز مبارک به همراه لاتتین happy nowruz در این وکتور موجود است. این وکتور که توسط تیم پکتور pector ریدیزاین شده است با بالاترین کیفیت در اختیار شما عزیزان قرار دادیم.

رایگان

وکتور سال نو مبارک

کارت پستال سال نو مبارک ، پیش طراحی این پوسترها کارایی های خیلی زیادی برای طراحی ها شما عزیزان دارد در این وکتور سال نو مبارک و تخم مرغ های رنگی که به صورت دایره دور سال نو مبارک چیده شده است. این وکتور دارای تایپوگرافی سال نو مبارک و happy nowruz است. این وکتور که توسط تیم پکتور pector ریدیزاین شده است با بالاترین کیفیت و رایگان در اختیار شما عزیزان قرار دادیم.

رایگان

وکتور آیکون حاجی فیروز

حاجی فیروز که نماد سال جدید است. جزیی از شخصیت های نوروزی و استوره ایرانی است. حاجی فیروز haji firooz که با ساز خود خبر خوش امدن عمونوروز را میداد امروز نمادی از شروع سال نو شده است. حال ما در وب سایت پکتور pector این کاراکتر را طراحی کرده و وکتور این شخصیت را برای شما طراحی کردیم. این وکتور حاجی فیروز به صورت ایکون طراحی شده که کاربردهای فراوانی دارد.

۳۰۰۰ تومان

افزودن به سبد

دانلود وکتور عمو نوروز

وکتور کاراکتر عمو نوروز مناسب برای تبریک سال نو و طراحی های ایرانی برای کارهای نوروزی و طراحی گرافیکی سال نو مبارک. این وکتور ایرانی مناسب برای زنده نگه داشتن آیین های ایرانی زیبا طراحی شده تا قدمی برداشته شود برای گرافیک ایرانی گرافیک وکتور های استوک ایرانی. عمو نوروز با امدنش بهار می اورد و فصل زنده شدن همه طبعیت را به دنبال خود دارد. کاراکتر عمو نوروز دارای هویت مستقل است از نوع پوشش تا کلاه ان که همه نمادها سعی شده در این کاراکتر وکتوری عمو نوروز استفاده شود. این وکتور که در مجموعه سایت فروشگاهی پکتور www.pecrtor.ir طراحی شده است با کیفیت بالا در دو فرمت وکتوری و عکس در اختیار شما قرار گرفته است تا در هر سایز و ابعادی که خواستین بدون افت کیفیت از ان استفاده کنید. کاراکتر عمو نوروز 02

۸۵۰۰ تومان

افزودن به سبد