وکتور محرم

وکتور تایپوگرافی از محرم برای ایام سوگواری تهیه شده است. این وکتور نام محرم با کاشی کاری زینت بخشیده شده است. این فایل لایه باز بوده و در نرم افزار های گرافیکی و برداری قابل اجرا است. شما بدون محدودیت کیفیت از این پوستر محرم میتوانید استفاده کنید. این فایل با سه فرمت در اختیار شما قرار میگیرد فرمت الاستریتور و eps کر در اکثر نرم افزار ها قابل اجرا است و فرمت jpg با رزولوشن 1200 dpi برای دوستانی که در نرم افزار تصویری مثل فتوشاپ کار میکنند.

1000 تومان

افزودن به سبد

وکتور یا حسین

مراسم عزاداری محرم و صفر از آداب زیبای شیعیان هست. این مراسم به یاد شهادت امام سوم شیعیان در حادثه کربلا اتفاق افتاده هر ساله برگزار میشود. برای این مراسم های عزاداری سایت پکتور مجموعه از پوستر های عاشورایی برای شما آماده شده تا از آنها استفاده کنید و بهره مند شوید. در این وکتور لبیک یااباعبدالله حسین خوشنویسی طراحی و کتور شده است که بدون افت کیفیت در هر سایزی قابل استفاده است

1000 تومان

افزودن به سبد

وکتور غدیر خم

به مناسبت عید غدیر خم ، این عید برای شیعیان بسیار با ارزش است. به همین مناسبت طراحی برای این عید صورت گرفته شده است. این وکتور مذهبی دارای المان حضرت محمد و نقوش اسلیمی می باشد. خوش نویسی عید مبارک در تصویر قرار داده شده است. تمام فایل وکتوری و لایه باز است. شما براحتی به لایه های این فایل وکتوری برای تغییرات دسترسی خواهید داشت. این وکتور براساس المان های عربی ایرانی و مذهبی طراحی شده است فایل وکتوری با فرمت eps است و برای دوستان فایل عکس بزرگ این نمونه هم آماده شده است.

رایگان

وکتور علی ابن ابیطالب

خطلاطی وکتور علی ابن ابیطالب، به مناسبت عید غدیر خم ، این عید بزرگ شیعیان بسیار با ارزش است. به همین مناسبت طراحی برای این عید صورت گرفته شده با نام امام علی ، این وکتور مذهبی دارای المان مسجد و نقوش اسلیمی می باشد. خوش نویسی نام امیرالمومنین علی ابن ابیطالب در تصویر قرار داده شده است. تمام فایل وکتوری و لایه باز است. شما براحتی به لایه های این فایل وکتوری برای تغییرات دسترسی خواهید داشت. این وکتور براساس المان های عربی ایرانی و مذهبی طراحی شده مه محرابی از مسجد و پنجره ای در آن مشهود است. فایل وکتوری با فرمت eps است و برای دوستان فایل عکس بزرگ این نمونه هم آماده شده است.

2500 تومان

افزودن به سبد

وکتور امیرالمومنین

وکتور طراحی شده یا امیرالمومنین، خوشنویسی یا امیالموممین که به مناسبت عید غدیر خم برای شما به وکتور تبدیل شده و به حالت یک پوستر در آمده است، شما براحتی با دانلود این وکتور میتوانید آن را تغییر داده و از آن بهرهمند شوید یا از اجزای مختلف وکتور اسلامی آن استفاده کنید. در این وکتور از نماد های اسلامی استفاده شده است. نماد های مثل ستاره هشت پره حضرت محمد و یا نمایی از صحرای جهان عرب و آسمانی که با نام مبارک حرت علی به خوشنویسی یا امیرالمومنین زینت شده است.

1000 تومان

افزودن به سبد

وکتور عید غدیر

در ایام جشن های اسلامی هستیم و جشن بزرگ دیگری در چند روز اینده میرسیم که روز بسیار مهمی برای شیعیان اسلام است. عید غدیر خم یک روز بسیار بزرگ است که در این روز حضرت علی (ع) به امامت میرسد. به همین مناسب جمله حضرت محمد (ص) را با خطاطی زیبا بصورت وکتور آماده سازی شده است. جمله (عریبی من کنت مولاه فهذا علی مولاه) خوشنویسی شده است و با طراحی پوستر برای این روز آماده استفاده برای شما طراحان است. تمام فایل وکتوری است. این پوستر با گلهای ایرانی و سنتی ایران طراحی شده است که شما به راحتی به این نقوش ایرانی به صورت وکتور دستری خواهید داشت. لازم به ذککر است فایل مورد نظر در چند فرمت اماده شده تا شما در نرم افزار های مختلف با آن براحتی کار کنید. فایل فتوشاپی و لایه باز پوستر با کیفیت 300dpi در ابعاد 25×25 سانتیمتر است. و فایل عکس این پوستر مذهبی برای شما نیز درست شده است. درون فولدر وکتورهای مذهبی با دو فرمت eps و ai قرار داده شده است. تمام نقوش ایرانی قابل ادیت است و دسترسی به تمام نوشتار برای تغییر شما باز است.

3000 تومان

افزودن به سبد