پوستر عید نوروز

کارت پستال سال نو مبارک ، پیش طراحی این پوسترها کارایی های خیلی زیادی برای طراحی ها شما عزیزان دارد در این وکتور نوروز مبارک happy nowruz و نماد تخم مرغ های رنگی و نقوش اسلیمی این وکتور دارا است. این وکتور که توسط تیم پکتور pector ریدیزاین شده است با بالاترین کیفیت در اختیار شما عزیزان قرار دادیم.

رایگان

وکتور پوستر نوروز فرخنده باد

کارت پستال سال نو مبارک ، پیش طراحی این پوسترها کارایی های خیلی زیادی برای طراحی ها شما عزیزان دارد در این وکتور نوروز فرخنده باد و نماد تخم مرغ های رنگی و نقوش اسلیمی این وکتور دارا است. این وکتور که توسط تیم پکتور pector ریدیزاین شده است با بالاترین کیفیت در اختیار شما عزیزان قرار دادیم.

۱۰۰۰ تومان

افزودن به سبد

کارت پستال نوروز مبارک

کارت پستال سال نو مبارک ، پیش طراحی این پوسترها کارایی های خیلی زیادی برای طراحی ها شما عزیزان دارد در این نمادهای چون سال خوک و شکوفه بهاری و سبزه و تخم مرغ رنگی و تایپ 1398 و نوروز مبارک به همراه لاتتین happy nowruz در این وکتور موجود است. این وکتور که توسط تیم پکتور pector ریدیزاین شده است با بالاترین کیفیت در اختیار شما عزیزان قرار دادیم.

رایگان

وکتور سال نو مبارک

کارت پستال سال نو مبارک ، پیش طراحی این پوسترها کارایی های خیلی زیادی برای طراحی ها شما عزیزان دارد در این وکتور سال نو مبارک و تخم مرغ های رنگی که به صورت دایره دور سال نو مبارک چیده شده است. این وکتور دارای تایپوگرافی سال نو مبارک و happy nowruz است. این وکتور که توسط تیم پکتور pector ریدیزاین شده است با بالاترین کیفیت و رایگان در اختیار شما عزیزان قرار دادیم.

رایگان

وکتور آیکون حاجی فیروز

حاجی فیروز که نماد سال جدید است. جزیی از شخصیت های نوروزی و استوره ایرانی است. حاجی فیروز haji firooz که با ساز خود خبر خوش امدن عمونوروز را میداد امروز نمادی از شروع سال نو شده است. حال ما در وب سایت پکتور pector این کاراکتر را طراحی کرده و وکتور این شخصیت را برای شما طراحی کردیم. این وکتور حاجی فیروز به صورت ایکون طراحی شده که کاربردهای فراوانی دارد.

۳۰۰۰ تومان

افزودن به سبد

دانلود وکتور عمو نوروز

وکتور کاراکتر عمو نوروز مناسب برای تبریک سال نو و طراحی های ایرانی برای کارهای نوروزی و طراحی گرافیکی سال نو مبارک. این وکتور ایرانی مناسب برای زنده نگه داشتن آیین های ایرانی زیبا طراحی شده تا قدمی برداشته شود برای گرافیک ایرانی گرافیک وکتور های استوک ایرانی. عمو نوروز با امدنش بهار می اورد و فصل زنده شدن همه طبعیت را به دنبال خود دارد. کاراکتر عمو نوروز دارای هویت مستقل است از نوع پوشش تا کلاه ان که همه نمادها سعی شده در این کاراکتر وکتوری عمو نوروز استفاده شود. این وکتور که در مجموعه سایت فروشگاهی پکتور www.pecrtor.ir طراحی شده است با کیفیت بالا در دو فرمت وکتوری و عکس در اختیار شما قرار گرفته است تا در هر سایز و ابعادی که خواستین بدون افت کیفیت از ان استفاده کنید. کاراکتر عمو نوروز 02

۸۵۰۰ تومان

افزودن به سبد

وکتور عمو نوروز

وکتور کاراکتر عمو نوروز مناسب برای تبریک سال نو و طراحی های ایرانی برای کارهای نوروزی و طراحی گرافیکی سال نو مبارک. این وکتور ایرانی مناسب برای زنده نگه داشتن آیین های ایرانی زیبا طراحی شده تا قدمی برداشته شود برای گرافیک ایرانی گرافیک وکتور های استوک ایرانی. عمو نوروز با امدنش بهار می اورد و فصل زنده شدن همه طبعیت را به دنبال خود دارد. کاراکتر عمو نوروز دارای هویت مستقل است از نوع پوشش تا کلاه ان که همه نمادها سعی شده در این کاراکتر وکتوری عمو نوروز استفاده شود. این وکتور که در مجموعه پکتور pector طراحی شده است با کیفیت بالا در دو فرمت وکتوری و عکس در اختیار شما قرار گرفته است تا در هر سایز و ابعادی که خواستین بدون افت کیفیت از ان استفاده کنید. کاراکتر عمو نوروز 01

۸۵۰۰ تومان

افزودن به سبد

وکتور سال خوک

سال 1398 سال خوک است. این تقسیم بندی بر اساس طالع بینی چینی صورت می گیرد. حیوان وکتور سال نو مبارک و وکتور سال خوک را میتوانید در سایت پکتور، pector دانلود و در طرح های نوروزی خود استفاده کنید. نماد نوروز امسال سال خوک هست و در این طراحی از نماد خوک استفاده شده است

۴۵۰۰ تومان

افزودن به سبد

وکتور گل لاله و گلدان

وکتور سبزه، وکتور گل لاله، وکتور گلدان برای طراحی و تصویرسازی های شما عزیزان در سایت پکتور، pector قرار داده شده است فایل به صورت eps است و شما کاربران عزیز می توانید در طراحی های گرافیکی خود و در تمامی برنامه های ایلوستریتور یا illustrator, فوتوشاپ یا Photoshop به صورت وکتور دانلود کنید و کارت پستال، بنر، کارت نوروز، بنر نوروزی، تصویرسازی نوروز برای ایام نوروز استفاده کنید.

۳۵۰۰ تومان

افزودن به سبد

وکتور گل سنبل

وکتور سبزه، وکتور گل سنبل، وکتور گلدان برای طراحی و تصویرسازی های شما عزیزان در سایت پکتور، pector قرار داده شده است فایل به صورت eps است و شما کاربران عزیز می توانید در طراحی های گرافیکی خود و در تمامی برنامه های ایلوستریتور یا illustrator, فوتوشاپ یا Photoshop به صورت وکتور دانلود کنید و کارت پستال، بنر، کارت نوروز، بنر نوروزی، تصویرسازی نوروز برای ایام نوروز استفاده کنید.

۳۰۰۰ تومان

افزودن به سبد

سبزه عید

یکی از زیباترین و جذاب ترین رسم های نوروز که از روزگاران دور تا کنون در همه خانه ها مرسوم بوده، کاشتن سبزه عید است. گذشتگان، هر سال قبل از نوروز چند نوع سبزه می کاشتند و معتقد بودند این رسم شگون دارد، چون اول سال با سبزی و سرسبزی آغاز می شود. حال ما با وکتور سبزه عید برای طراحی کارت پستال نوروز و طراحی های نوروزی شما وکتور سبزه نوروزی را در ظرف سفالی قرار دادیم تا در طراحی های زیبای خود استفاده کنید.

۱۰۰۰ تومان

افزودن به سبد

وکتور بانو مینیاتور ایرانی

وکتور بانوی ایرانی برای مناسبت روز مادر طراحی و تولید شده براش شما کاربران عزیز. این وکتور که از نقاشی های مینیارتور بانوان ایرانی ایده گرفته شده است تا سبکی منحصر به فرد برای ایرانین است رو زنده نگه داشته باشیم این بانوی مینیاتور ایرانی با دفی ب دست مشغول نوازیدن ساز است. در این پوستر وکتور ایرانی که برای تبریک نوروز است از خط نستعلیق برای جمله نوروزی استفاده شده است. این وکتور شامل تایپوگرافی شعر هر روزتان پیروز نوروزتان پیروز است. این وکتور کاملا لایه باز است و شما با بالاترین کیفیت میتوانید از ان استفاده کنید. در این فایل فرمت عکس jpg هم با کیفیت بسیار بالا برای شما گذاشته شده است.

۸۵۰۰ تومان

افزودن به سبد