blog-image
جزییات
 • مینا باقری -گروه طراحان پکتور
 • ۱۳۹۵/۱۲/۱۸
 • پکتور، عکس های استوک، استوک فوتو، عکس های با کیفیت، عکس های رایگان، وبسایت استوک، مجموعه عکس، عکس های جدید، دانلود عکس، عکاسی، دانلود عکس رایگان ، عکس بدون پیکسل
 • 0 نظرات

7 دلیل قانع کننده برای استفاده از عکسهای استوک


 1. جلوگیری از هدر رفتن زمان: امروزه کمبود زمان مسئله ای دغدغه آور است که همه ی ما را به دنبال راهی برای سریع تر انجام شدن کارهایمان ترغیب می کند.خیلی وقت ها پیش آمده که برای پیدا کردن عکس مورد نظر ساعتها یا حتی روزها زمان خود را صرف کرده ایم و حتی باز موفق به یافتن آن نبوده ایم. یا اگر عکس مورد نظر یافت شده دارای کیفیت لازم نبوده. خوشبختانه امروزه سایت های زیادی به کمک ما آمده اند که با قرار دادن عکس های استوک در اختیار کاربران از هدر رفتن وقت جلوگیری می کنند و حتی به بالا رفتن خلاقیت ها هم کمک می کنند.


   

 2. قابلیت جست وجو برای یافتن هر چه سریعتر کار مورد نظر: سایت های تخصصی در این زمینه بیش از 8 تا 13 میلیون عکس استوک دارند و معمولا دارای قابلیت جست و جوی عکس ها هستند. جست و جو می تواند بر اساس رنگ، اسم، لوکیشن، شکل، موضوع و ... عکس ها انجام شود که به کاربران امکان دستیابی هر چه سریع تر به محصول مورد نظر را می دهد.


   

 3. داشتن امنیت و آسودگی خیال بابت قانون کپی رایت و مجوز: وب سایت های استوک تمام مدارک حقوقی لازم جهت استفاده از تمام عکس ها در مجلات، وب سایت ها و هر ارگان عمومی را دارند و شما با خیال راحت میتوانید از عکسها، حتی عکس های رایگان، در تبلیغات خود در فضاهای عمومی بدون نگرانی نسبت به قانون های کپی رایت و گرفتن مجوز استفاده نمایید.


   

 4. دانلود عکس های با کیفیت به صورت رایگان: در سایت های استوک تمامی عکسها با کیفیت اصلی و بسیار بالا قرار می گیرند که برای چاپ کردن در هر سایزی بدون پیکسلی یا کم کیفیت شدن کاملاً مناسب هستند.


   

 5. امتیاز استفاده از چندین وبسایت استوک: امتیاز دیگر استفاده از وب سایت های استوک این است که کاربران می توانند در چندین وبسایت عضو شوند و از محصولات همه آنها استفاده نمایند. عضویت ها کاملاً رایگان می باشند و هروبسایت خبرنامه ماهیانه و عکس های جدید و رایگان خود را تنها در اختیار اعضا قرار می دهد. همچنین کاربران می توانند از تخفیف های مختلف در هرکدام از وبسایت ها بهره مند شوند.


   

 6. تنوع در کار طراحان و عکاسان: هر کدام از آژانس های استوک تعداد زیادی محصول از طراحان و عکاسان مختلف را در آرشیو خود دارند که عضویت در بیش از یک وبسایت به کاربران این توانایی را میدهد که اگر دنبال عکس خاصی هستند به مجموعه عکس های فراوان تر با تنوع بسیار بیشتر دسترسی داشته باشند و شانس بالاتری برای پیدا کردن عکس مورد نظر خود را دارند.


   

 7. سیاست های قیمت گذاری : هر کدام از استوک آژانس ها سیاست های قیمت گذاری مختلفی دارند و باید در نظر داشته باشید که تخفیف های ویژه خود را تنها برای اعضای وبسایت ارسال می کنند. پس فراموش نکنید که عضویت در چندین وبسایت استوک امتیازات زیادی دارد و به شما امکان دسترسی به مجموعه ای کامل تر، متنوع تر و ارزان تر را می دهد.

                                    پکتور نیز میتواند از جمله استوک آژانسهایی باشد که در این زمینه به شما کمک کند. ما را دنبال کنید.


 

نظرات

نظر شما